Volvo і Geely будуть випускати машини на новій загальній платформі

Архітектура СМА (Compact Modular Architecture), над якою трудяться інженери спільного технічного центру Volvo і Geely, стане основою машин гольф-класу

Компанія CEVT зі шведського Гетеборга (China Euro Vehicle Technology AB) — спільне підприємство Geely і Volvo Cars — закінчує розробку модульної платформи СМА (Compact Modular Architecture) для компактних автомобілів. Як повідомляє «Авторевю», очолює CEVT Матс Федерхаг, який раніше займався створенням модульної платформи Phoenix фірми Saab.

Вже відомі основні параметри платформи, у якої фіксованим буде тільки відстань від передньої осі до моторного щита, а інші розміри (величина колісної бази, передній і задній звиси, колія і висота) можуть змінюватися. Дебют компактних моделей (хетчбеків, седанів і кросоверів) марки Geely на платформі СМА відбудеться до кінця цього року, а «преміальні» Volvo з’являться трохи пізніше.

При цьому робота над новим «візком», по всій видимості, йде не дуже гладко, оскільки CEVT постійно розширює штат співробітників. На даний момент компанії потрібні інженери по гальмівних систем, підвісці і кузовним елементам, айтішники, фахівці по електриці, а також віце-президент з координації роботи з органами сертифікації.