Volvo відкликає 59 тисяч дефектних автомобілів у Швеції, Німеччині і Британії

Шведська автомобільна компанія Volvo заявила про початок масової компанії по відкликанню несправних автомобілів. У наступні кілька місяців понад 59 тисяч машин відправлять на примусове технічне обслуговування в Британії, Швеції та Німеччини. Про це вчора повідомлялося на офіційному сайті автовиробника, пише uincar.ru.

Відзначається, що причиною відкликання 59 тисяч автомобілів стала виявлена ​​несправність в роботі програмного забезпечення, відповідального за роботу всієї електромережі під час їзди, і відключення мотора.

Під відкликання підпадуть машини серії 70 і 60 з пятицилиндровим силовим агрегатом, збірка яких проходила в середині минулого 2015 року. Як кажуть в Volvo, компанія не має інформації про виникнення аварійних ситуацій з «участю дефектного ПЗ».

Нагадаємо, що не так давно компанія заявила про намір створити унікальний в своєму роді ключ, який не має фізичної оболонки. У 2017 році всі автомобілі шведського бренду Volvo можна буде відкривати / закривати і заводити за допомогою простого додатка в мобільному телефоні.