Volvo запропонує автомобіль без ключа

Volvo в 2017 році збирається представити перший автомобіль без фізичного ключа. У компанії мають намір замінити його спеціальним додатком, який власники зможуть встановлювати в своїх мобільних телефонах. Ця програма дозволить замінити фізичні ключі цифровими. Технологія цифрових ключів буде працювати з використанням технології Bluetooth.

Новий додаток Volvo наділяє цифровий ключ в мобільному телефоні користувача всіма функціями, які в даний час виконує фізичний ключ, наприклад, блокування і розблокування дверних замків, замка кришки багажника і запуск двигуна.

Нова технологія також здатна надати клієнтам Volvo більше одного цифрового ключа, а це означає, що користувачі зможуть отримати доступ до різних автомобілів шведського бренду, які знаходяться в різних місцях, що буде відповідати вимогам самих користувачів.

Використовуючи додаток, люди зможуть бронювати та оплачувати прокат автомобілів в будь-якій точці світу, а цифровий ключ буде негайно направлений на їх мобільний телефон. Після прибуття клієнт за допомогою GPS-системи зможе легко знайти орендований ним автомобіль, відкрити двері і відправитися в поїздку. Це дозволить уникнути черг біля стійок агентств з прокату автомобілів в аеропортах і на залізничних вокзалах.

Джерело