Як седан Ford Fusion V6 Sport буде з дорожніми ямами справлятися

Американська компанія Ford Motor Company докладно розповіла про інноваційну технологію безперервного контролю за дорожнім полотном Pothole Mitigation Technology, яка допомагає значно скоротити руйнівний вплив поганих доріг на підвіску автомобіля. Революційною системою оснащений новий седан Ford Fusion V6 Sport 2017 модельного року, презентація якого відбулася ще на автосалоні в Детройті.

Інноваційна технологія Pothole Mitigation Technology (технологія пом’якшення вибоїн) була розроблена компанією Ford Motor Company для того, щоб вирішити нагальну і актуальну проблему, з якою стикаються водії США. Так, згідно з офіційними даними, американські автолюбителі витрачають щорічно близько 3 мільярдів доларів на ремонт підвіски своїх машин. Тепер, на прикладі нового седана Ford Fusion V6 Sport, компанія показала рішення цієї проблеми.

-ford-fusion

Роботу революційної технології захисту підвіски автомобіля від вибоїн на дорогах компанія показала на офіційному відео. Для наочності, в дорожні ями розмістили кульки від пінг-понгу. На відео, седан Ford Fusion V6 Sport спокійно долає вибоїни на дорозі, при цьому його колеса практично не торкаються кульок.

Технологія пом’якшення вибоїн Pothole Mitigation Technology, що дебютує на спортивному седані Ford Fusion V6 Sport 2017 модельного року, працює таким чином. Інформація про стан дорожнього полотна під колесами автомобіля оновлюється кожні 2 мілісекунди. Збір інформації про стан дорожнього полотна збирають 12 спеціальних сенсорів. Як тільки електроніка автомобіля отримує сигнал про вибоїні на дорозі, амортизатор підвіски транспортного засобу блокується системою, а колесо залишається на місці, і не провалюється в дорожню яму.

Оновлений седан Ford Fusion V6 Sport 2017 модельного року (європейський аналог моделі Ford Mondeo) був офіційно представлений на Північноамериканському Міжнародному автосалоні в Детройті. Автомобіль отримав 2,7-літровий двигун V6, потужністю 325 кінських сил. Плюс до всього, седан може бути оснащений системою повного приводу AWD.

Джерело