Zenvo представить в Женеві два нових суперкара

Невелика автомобільна компанія Zenvo Automotive вже якось давно не нагадувала про себе. У 2008 році вона випустила на світ свій перший данський суперкар Zenvo ST1 і з тих пір виключно покращує своє перше творіння, не випускаючи нову модель. Однак, автомобільне видання GTspirit опублікувало інформацію про те, що ця ситуація зміниться після Женевського автосалону, на якому автобренд представить відразу два нових спортивних автомобіля — Road Zenvo TS1, який буде запущений в дрібносерійне виробництво, а також Zenvo TSR, який буде представлений виключно в ролі прототипу.

На даний момент поки що немає фотографій нових моделей, так що на фото вище зображено оригінальний данський автомобіль марки — Zenvo ST1. Його моноблок виготовлений зі сталі та алюмінію, а кузов — з вуглецю. Довжина двомісного автомобіля складає 4 665 мм, ширина (без дзеркал) — 2 041 мм, висота — 1 198 мм, а колісна база — 3 055 мм. Маса суперкара становить всього 1 688 кг. Так що для його вертикального підйому при наявності такої необхідності легко підійде звичайний гідравлічний підйомник. Кліренс регулюється в межах від 110 до 160 мм.

Суперкар Zenvo ST1 показав, що данці здатні на багато що. Він був оснащений 6,8-літровим двигуном V8 від Chevrolet Corvette ZR1. Останній був форсований до 1104 к.с. і 1430 Нм. Семиступінчаста роботизована трансмісія змінює передачі за рекордні 35 мілісекунд. Розгін до «сотні» при цьому забирає у моделі всього 3,0 секунди. Максимальна швидкість автомобіля обмежена електронікою на позначці в 375 км / г.

Компанія Zenvo обіцяє, що TS1 і TSR запропонують новий рівень комфортабельності і технологічних інновацій. Двигун, найімовірніше, стане ще більш потужним, хоча, з іншого боку, куди більше. Швидше за все, також буде зменшена вага, аеродинаміка — поліпшена, а витрата палива і шкідливі викиди СО2 будуть знижені (на даний момент Zenvo ST1 витрачає 13,7 л / 100 км в змішаному циклі). Крім того, інтер’єр отримає сучасне обладнання. Нагадаю, що за ST1 автовиробник просить від 1,8 до 3 мільйонів доларів. Так що навряд чи нові моделі будуть коштувати дешевше.

Джерело