ЗМІ дізналися подробиці про оновлений Volkswagen Golf

Посвіжілу й модернізовану модель покажуть на Міжнародному автосалоні в Женеві

Компанія Volkswagen представить в березні 2016 оновлений хетчбек Golf. Одна з найпопулярніших моделей німецької марки отримає цілий ряд поліпшень, але при цьому збереже свою вартість на колишньому рівні. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє видання Auto Bild.

За інформацією німецьких журналістів, у Volkswagen мають намір зробити серйозного конкурента новому Opel Astra. Тому модернізація «Гольфа» буде досить глибокою. Наприклад, автомобіль отримає більш гострі риси в дизайні, повністю світлодіодні фари, а в салоні — іншу приладову панель і більш якісні матеріали обробки.

Також на оновлений Volkswagen Golf будуть встановлювати більш економічні мотори в початкових версіях. Мова йде про трьохциліндрові агрегати потужністю 90 і 110 к.с., які прийдуть на зміну нинішньому 1,2-літровому бензиновому двигуну. Економія палива повинна скласти близько 15%, що буде грати важливу роль для клієнтів у Європі. А для тих, кому важливіша швидкість, буде призначатися нова версія R420, здатна розвинути близько 420 к.с. Правда, у Женеву поки що привезуть тільки концепт, але можна не сумніватися, що такий автомобіль піде в серійне виробництво.

Ще однією «фішкою» оновленого VW Golf стане напівавтоматичний режим, завдяки якому автомобіль буде здатний пересуватися за містом на швидкостях до 60 км / год у безпілотному режимі. Не менш цікаво й те, що, незважаючи на всі ці поліпшення, обіцяють, що Golf не подорожчає. У Європі оновлена ​​модель буде пропонуватися за ціною від 17 650 євро.