З’явилися офіційні фотографії серійного кроссовера Toyota C-HR

В мережі виявилися офіційні фотографії серійної версії кросовера Toyota C-HR. Судячи із зображень, C-HR запозичив безліч рішень у своїй концептуальній версії, яка була показана в минулому році, пише Carexpo.

У автомобіля агресивна передня частина. Агресивний передній бампер з емблемою, фари складної форми, спадаючий до задньої частини дах, розширені колісні арки, спойлер над дверима багажного відсіку — автомобіль вийшов дуже агресивним, стильним і молодіжним. Як і передбачалося, він буде мати п’ять дверей, але ручки задніх заховані, тому при погляді на кросовер виникає враження, що перед нами трьохдверне купе-кросовер. Такий незвичайний дизайн для серійної моделі пов’язаний з новою доктриною Toyota, згідно з якою моделі компанії повинні стати емоційними.

chr01

Про технічні специфікації до сих пір нічого не відомо. Toyota C-HR побудована на новій модельній платформі TNGA, яка вже дала життя новому поколінню Prius. Тому крім традиційних варіантів з бензиновими і дизельними двигунами ми вправі очікувати появи і версії з гібридною силовою установкою.