Найшвидший у світі пожежний автомобіль

Дубаї, місто, що знаходиться в Арабських Еміратах, і сумно «прославився» на весь світ грандіозними пожежами в суперсучасних хмарочосах, вчора заявив про свій новий рекорд – створення і взяття «на озброєння» найшвидшої в світі пожежної машини, здатної розвивати швидкість до 338 км/год, пише enki.ua

Кожен автомобіль марки Chevrolet Corvette Stingray, а їх зараз у пожежної служби в Дубаї дві штуки, обійшовся міському бюджету в півмільйона дирхам (більше $ 136000). І крім того, що ці машини швидкого реагування можуть розвивати небачену швидкість, вони оснащені всім необхідним пожежним обладнанням, таким, як шланги, вогнегасники та аптечка, призначена для надання першої медичної допомоги.

І на сьогоднішній день офіційні представники ОАЕ звернулися до Книги рекордів Гіннеса, щоб зафіксувати рекорд швидкості своїх пожежних автомобілів.

Ці суперкари вже використовувалися в декількох надзвичайних ситуаціях, зокрема вони допомагали рятувальникам локалізувати пожежі на заміських трасах, куди потрібно було дуже швидко доставити допомогу.

1354_corvette_fire_img2

Раніше найшвидшою пожежною машиною в світі, результат швидкості якої був відзначений Книгою рекордів Гіннеса, був автомобіль Eagle Jet Fire Truck, який перебував на озброєнні у пожежної служби штату Флорида в США. 11 липня 1998 року ця вантажівка марки Ford, оснащена двома двигунами Viper Rolls Royce Bristol кожен потужністю 4470 кВт (6000 к.с.), показала неймовірну швидкості в 655 км/год

Однак сьогодні ця машина більше не на службі у пожежників, і значить, рекорд Гіннеса повинен по праву належати дубайським автомобілів Corvette Stingray.

На автомобілі Chevrolet Corvette Stingray встановлений 8-циліндровий двигун С7, який має потужність 455 «конячок» (339 кВт), які надають машині прискорення від 0 до 96,5 км/год всього за 3,8 секунди.