ТОП-10 авто з найбільшими багажниками (фото)

Місткість багажного відділення цих машин дозволяє перевезти все, що завгодно.

Потужність двигуна, ціна, «ненажерливість» і багато інших параметрів дуже важливі при виборі автомобіля. Думаючи про кожного з них, не варто забувати і про таку якість автомобіля, як місткість його багажного відділення і салону. Адже саме ця характеристика машини в деяких ситуаціях може виявитися визначальною, передає Сегодня.

1. Audi A7

big-on-01

Седан Audi A7 виробництва 2015 року є одним з найбільш просторих автомобілів. Повсякденна поклажа поміщається в ньому без особливих складнощів. На відміну від більшості традиційних моделей седанів, в Audi A7 є можливість прибрати задні крісла для збільшення вільного простору.

2. BMW 4 Series Gran Coupe

big-on-02

Хетчбек 2015 року BMW 4 Series Gran Coupe також вражає своєю місткістю. Базова місткість автомобіля складає 12 кубічних футів, проте при бажанні, а також ряді передбачених маніпуляцій з салоном ця цифра збільшується до 49.5 кубічних футів.

3. Ford Taurus

big-on-03

Сьогодні Ford Taurus є одним з найбільш просторих автомобілів на ринку в своєму класі. Базова місткість багажного відділення складає 20 кубічних футів. Серед останніх седанів – це найкращий результат. Не можна не згадати і про те, що Ford Taurus є досить комфортним автомобілем.

4. Tesla Model S

big-on-04

Єдина модель седана, яка перевершує по місткості багажника Ford Taurus – це Tesla Model S. Місткість становить цифру в 26.3 кубічних фута. Є також додатковий передній багажник ще на 5.3 фута. Проте, цей автомобіль не варто ставити в один ряд з іншими претендентами через складність отримання.

5. Lincoln MKS

big-on-05

Такий автомобіль Lincoln MKS міг би запропонувати багажник на 20.1 кубічних футів, проте в силу особливостей дизайну і конструкції, обсяг дещо менше – 18.7 кубів. Незважаючи на це, це все ще дуже просторий для поклажі автомобіль.

6. BMW 5 Series GT

big-on-06

Більш, ніж просто просторий автомобіль BMW 5 Series GT може вмістити в своєму багажнику до 17.7 кубів вантажу. Якщо задуматися це не так багато, проте при відкиданні пасажирських сидінь корисний об’єм збільшується до 62.

7. Jaguar XF

big-on-07

Британський люксовий Jaguar XF готовий запропонувати багажник з об’ємом в 17.7 кубічних футів. У своїй лінійці, цей молодий представник є самим просторим і містким, в порівнянні зі своїми «старшими братами».

8. Cadillac XTS

big-on-08

Повнорозмірний седан Cadillac XTS здобув популярність розкішного авто. Вся лінійка є досить непоганою з гідними характеристиками, в тому числі і їздовими. Що ж стосується багажника, то до послуг водія і пасажирів 19 кубічних футів.

9. Chevrolet Impala

big-on-09

Остання модель Chevrolet Impala готова запропонувати багажник об’ємом в 18.8 кубічних фута. Це досить непоганий показник для седана. Є також можливість розширити цей простір за рахунок складання сидінь.

10. Lexus LS

big-on-10

Нарешті варто згадати про такого «японця», як Lexus LS. Машина багажник об’ємом в 18 кубічних футів. Цей обсяг радикально збільшується при відкиданні сидінь. Передбачені також спеціальні шлейки для кріплення вантажів.