Топ 10 найочікуваніших авто у 2016 році

У 2016 році на ринок вийде безліч цікавих моделей авто. Серед них будуть як неймовірно дорогі моделі, так і цілком доступні. Деякі з машин поки не були представлені широкій публіці, що, втім, не робить їх менш бажаними для автолюбителів, пише Infokava.

Acura NSX
Було обіцяно, що Acura NSX вийде на ринок в 2016 році, проте пізніше почали з’являтися чутки про те, що машина з’явиться тільки у 2017-м. Нову модель NSX чекають вже більше 10 років. Очікується, що вона буде виконана в кращих традиціях свого предка родом з 90-х років минулого сторіччя. Про технічної складової відомо вкрай мало, проте раніше повідомлялося, що машина буде обладнана гібридною трансмісією і двигуном на 537 «конячок».

1

Bugatti Chiron
Поставки Bugatti Chiron заплановані на останні місяці 2016 року. Нова модель лінійки стане ще швидше, крутіше і зліше. Ось тільки коштує вона нездійсненні 2,4 мільйона доларів. Замовили цей автомобіль більше 100 осіб. Автомобіль є ексклюзивним, є дані про те, що його двигун вичавить до 1500 кінських сил.

2

Mercedes-Maybach Pullman
Новенький Mercedes-Maybach Pullman, вихід якого очікується в найближчі кілька місяців, стане другою спробою виробника випустити інноваційний автомобіль S-класу. Було обіцяно, що Pullman виведе лімузини на принципово новий рівень якості, комфорту і безпеки.

3

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Спортивний Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio повинен буде добряче попсувати нерви всім свої конкурентам. Нова модель увібрала в себе все найкраще зі свого класу. На цей раз виробник обійшовся без будь-яких експериментів в конструкції. До 100 км/год машина розганяється за 3,9 секунди і рухатися зі швидкістю 307 км/ч. У своєму класі і ціновому діапазоні Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio може стати кращою машиною 2016 року і кількох наступних років.

4

Honda Ridgeline
Після декількох років поганого збуту своєї продукції компанія Honda залишила ринок пікапів в 2014 році. Новий пікап Honda Ridgeline, який дебютує в 2016 році, а в продаж надійде в 2017-му, повинен повернути виробника в даний сегмент. Подробиць про машину відомо досить мало. Першим ділом новий пікап з’явиться в США.

5

Alfieri Maserati
Мабуть, самий «сексуальний» автомобіль 2016 року — це Alfieri Maserati. Машина має вже дуже скоро вийти в продаж. Само собою, цей «апарат» буде далеко не найдешевшим. Втім, все, що варто сказати про цю машину: «Shut up and take my money!»

6

Tesla Model X
Електромобіль Tesla Model X чекають і хочуть. Адже справа не тільки в тому, що Model X — це перший «масовий» дійсно електричний автомобіль. Справа ще й у тому, що виглядає новинка дійсно круто. У цій машині продумано буквально все! Єдиним недоліком цієї «масової» моделі, звичайно ж, можна вважати її ціну.

7

Scion iM
Хороший, гідний автомобіль Scion iM вийде вже найближчим часом. Ця проста і надійна машина прослужить дбайливому господареві вірою і правдою довгі роки. Нова модель обзавелася кількома приємними «дивинами», що підвищують комфорт як пасажирів, так і водія. Продаватися автомобіль буде за цілком помірною ціною — 20 тисяч доларів.

8

Mercedes-Benz C-class Coupe
Інший автомобіль, який хочуть і чекають, — це Mercedes-Benz C-class Coupe. Машина, за обіцянками виробника, буде обладнана за останнім словом техніки. Що цікаво, для свого класу новинка повинна буде мати цілком розумну ціну.

9

Bentley Bentayga
Нарешті, не можна не згадати про Bentley Bentayga, вихід якого повинен був відбутися в 2016 році, проте коли машина вийде точно, поки неясно. Цей автомобіль, напевно, доведеться багатьом до смаку. От тільки ціна новинки як і раніше невідома.

10