ТОП-6 неординарних автомобілів, які служать у поліції

У більшості країн не економлять на автомобілях для правоохоронців. Від маневреності та швидкості спецмашин залежить чи доженуть правоохоронці злочинця.

Пропонуємо 6 найцікавіших поліцейських автомобілів світу.

В Австрії для міської служби обрали автомобіль A-класу — Smart Fortwoo. Хоч автомобіль недорогий та трохи повільний, у щільному трафіку він має високі шанси догнати порушника закону.

Найпотужніший Smart Fortwoo має літровий турбодвигун на 84 к. с., тож для міста цього буде достатньо.

q1

У крихітному Люксембурзі на службу в поліцію взяли досить велику Audi Q7 3.0 TDI Quattro. Автомобіль оснащений дизельним 3-літровим двигуном на 240 «коней». Для масивного авто у Q7 досить хороша динаміка — 8,7 сек до першої сотні.

q2

Ще більший автомобіль мають в автопарку американські кополіцейські. Chevrolet Suburban — це величезний позашляховик важить близько 3-х тонн. Ним можна таранити й автобуси, але догнати спорткар буде важко.

q3

Спорт-купе Audi TT S-line використовують угорські поліцейські. На цьому автомобілі вони зможуть переслідувати злочинців на швидкості 250 км/год. Розгін до 100км/год займе 6 сек.

q4

Автомобіль з неймовірною динамікою Ariel Atom також співпрацює з поліцією. Британські поліцейські їздять на авто, яке розганяється до 100 км/год за 2,7 сек. Його максимальна швидкість — 225 км/год. Проте Atom має недолік — відсутній кузов. Затриманий може випасти з авто, якщо його погано закріпити. Також мала вага унеможливлює таран.

q5

Найдорожчий та найпотужніший поліцейський автомобіль служить у Дубаї. Правоохоронці їздять на Bugatti Veyron, який розганяється до 100/год за 2 сек. Максимальну швидкість це авто навряд досягне, бо по дорогах загального користування важко розігнатися до 407 км/год.

q6

Источник