Якими авто їздять на Кубі

На Кубі найбільший у світі середній вік автомобілів. Середній вік автомобілів на «острові свободи» — понад 20 років.

Трохи «омолодити» вік автопарку допомогло те, що 2 роки тому на Кубі дозволили фізичним особам купувати автомобілі, повідомляє AUTO-Consulting.

k1

k2

k3

k4

Для покупки авто все одно доведеться отримувати дозвіл у держави. І кинулися було кубинські громадяни набувати заповітні авто, але от біда – ціни на них тут просто космічні. За простенький Geely CK на Кубі просять $30 тис.

На Кубі на дорогах домінують американські авто 40-50-х років, розбавлені радянським автопромом. Автомобільний ринок тут завмер на позначці 1959 року, коли перемогла кубинська революція і країну очолив Фідель Кастро. Імпорт американських авто повністю припинився, а комуністи вважали, що жителям Куби автомобілі не потрібні зовсім. Інша справа – чиновники і поліція. Тільки держструктурам з тієї пори треба було мати автомобіль.

k5

k6

k7

k8

кубинський ринок зовсім недавно відкрили для «китайців». Тому з відносно свіжих авто найпопулярніша іномарка в країні – Geely. Зустрічаються моделі віком до 10 років Geely CK, MK, Emgrand 7, Emgrand 8. Також з «китайців» виділяються МГ, BYD, JAC, Lifan.